Pěnové ČÍSLICE v tabulce, velká sada

PH - 400-08-0001

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

1 134 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška32 cm
Šířka14,5 cm
Hloubka1 cm

Více informací

Číslice jsou vyrobena z pěnového polyetylénu Vylen české výroby. Z tabulky je lehce vytáhnete a znovu vložíte. Slouží k výuce jednoduchých matematických příkladů, rozpoznávání čísel od 1-10, znamének +, -, = i k nácviku jemné motoriky.

Vhodné pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení.

Rozměry:

výška: 32 cm
šířka: 14,5 cm
tloušťka: 1 cm

Sada obsahuje:

15 tabulek

  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

Příslušenství

    30 dalších produktů ve stejné kategorii: