Pěnové ČÍSLICE Zobrazit větší

Pěnové ČÍSLICE

PH - 400-13-0002

Nový produkt

Pokud hledáte pro Vaše děti hračku, která by byla tichá a bezpečná a děti z ní byly nadšené, naše pěnové hračky jsou pro ně to pravé!

Více informací

233 Kč s DPH

Parametry

Výška17,5 cm
Hloubka0,5 cm

Více informací

Vhodné do školek i škol, ale i na domácí učení. Materiál nesaje vodu, učit se můžete i zábavnou formou ve vaně. Pomocí vody si je děti mohou nalepit na vanu či obklady. Číslice jsou vyrobeny tak, aby byly pro děti dobře uchopitelné, viditelné a dalo se s nimi dobře pracovat. Vhodné i pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a rozvoj jemné motoriky dětí. V balení najdete číslice  0,1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Tyto čísla dodáváme pouze v modré barvě. Z jedné strany jsou hladké a z druhé strany mají jemný reliéf.
 
Rozměry:
výška: 17,5 cm 
tloušťka: 0,5 cm

Sada obsahuje:
10 číslic
  • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
  • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky

Proč výrobky z VYLENU®?

V naší továrně ve Ždáře nad Sázavou VYLEN vyrábíme v nejrůznějších rozměrech, tloušťkách a barvách. Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Po nanesení samolepicí vrstvy zaručujeme snadné a dlouhotrvající připevnění na zdi nebo jiném rovném materiálu. VYLEN® se pyšní certifikátem. Na vyžádání Vám rádi zašleme kompletní dokumentaci.

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: