Pěnové GEOMETRICKÉ tvary, malá sada

PH-400-08-0013*

Nový produkt

Pěnové pomůcky jsou zábavný způsob, jak děti učit základy geometrických tvarů, rozvíjet fantazii a jemnou motoriku s bezpečným materiálem české výroby. Ideální pro školy, školky i pro domácí vzdělávání pro děti od 3 let. Sada obsahuje 5 ks tabulek.

Více informací

390 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Šířka14,5 cm
Délka32 cm
Tloušťka1 cm

Více informací

Vstupte do světa geometrických tvarů s pěnovými rámečky, které přinášejí zábavu, učení a rozvoj dovedností do každého domova a školní třídy. Hravou formou se děti učí poznávat a pojmenovávat tvary, zatímco vkládáním těchto tvarů zpět do tabulek posilují svou jemnou motoriku. Díky různým barevným tvarům navíc obohacují svou schopnost poznávání barev a rozvíjejí fantazii skládáním obrazců a geometrických vzorů.


Tyto pěnové rámečky nejsou jenom o geometrii, jsou také o rozvoji abstraktního myšlení a fantazie dětí. Jsou ideální pro školy, školky i pro domácí výuku, nabízejí neomezené možnosti pro výuku geometrických tvarů a rozvoj jemné motoriky. S bezpečným materiálem české výroby můžete mít jistotu, že se děti učí s kvalitními produkty.


Vhodné pro děti od 36 měsíců. Pěnové geometrické tvary jsou nejenom zábavnou pomůckou pro učení, ale také průvodcem do světa geometrie, kde se učení stává dobrodružstvím.


 • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
 • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky


Vhodné pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a rozvoj jemné motoriky dětí.

 
Vhodné pro:
 • školy a školky pro výuku geometrických tvarů
 • domácí výuka geometrických tvarů
 • psychologické poradny

Vlastnosti:

 • sada obsahuje: 5 ks tabulek geometrických tvarů 
 • rozvíjení fantazie a jemné motoriky
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby
 • vhodné pro děti od 36 měsíců

  Vyrobeno v České republice.

   Vhodné pro děti od 3 let.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme.


Upozornění:

Změna barev je vyhrazena. Barvy na uvedených fotografiích jsou pouze ilustrativní, mohou se pro jednotlivá písmenka lišit.


Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: