Pěnové číslice

PH-100-13-0004*

Nový produkt

Objevte svět matematiky s pěnovými čísly, která jsou bezpečná, praktická zábavnou formou pomohou ve výuce matematiky, a rozvoji jemné motoriky. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

530 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška17,5 cm
Tloušťka1 cm

Více informací

Když se učení stane zábavou, otevírají se dveře k nekonečnému objevování a rozvoji. S pěnovými číslicemi, vhodnými pro školy, školky i pro domácí vzdělávání, se matematika stává hravou a interaktivní zkušeností.


Materiál odolává vodě, což znamená, že učení se může stát i zábavným rituálem ve vaně. Děti mohou počítat, sčítat a odčítat dokonce i při koupání, což je nejenom zábavné, ale také efektivní způsob, jak si osvojit matematické dovednosti. Pěnové číslice nejsou jenom o učení čísel. Jsou také cennou pomůckou pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a pro rozvoj jemné motoriky. A s bezpečným materiálem české výroby nemusíte mít obavy o zdraví dětí.


V balení najdete číslice od 0 do 9, které jsou navrženy tak, aby byly pro děti snadno uchopitelné a praktické pro manipulaci. Ať už děti začínají s prvními počty nebo už se učí složitější matematické operace, tyto pěnové číslice jsou zde, aby jim pomohly na jejich cestě k matematickému úspěchu.


 • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
 • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky


Vhodné pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a rozvoj jemné motoriky dětí.

Vhodné pro:

 • školy a školky pro výuku
 • zábavnou výuka doma
 • psychologické poradny
 • práci s dětmi se specifickými poruchami učení

Vlastnosti:

 • sada obsahuje: 10 kusů číslic
 • zábavná výuka matematických příkladů
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby
 • vhodné pro děti od 36 měsíců

  Vyrobeno v České republice.

   Vhodné pro děti od 3 let.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. 


Upozornění:

Změna barev je vyhrazena. Barvy na uvedených fotografiích jsou pouze ilustrativní, mohou se pro jednotlivá písmenka lišit.


Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: