Pěnové ČÍSLICE v tabulce, velká sada

PH-400-08-0001*

Nový produkt

Objevte svět matematiky s pěnovými čísly, která jsou bezpečná, praktická zábavnou formou pomohou ve výuce matematiky, a rozvoji jemné motoriky. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

1 134 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Šířka14,5 cm
Délka32 cm
Tloušťka1 cm

Více informací

Pokud hledáte způsob, jak učinit matematiku přitažlivější pro děti, pak jsou pěnová čísla skvělou volbou. Čísla nejen pomáhají přiblížit svět čísel dětem, ale také přináší zábavu, interaktivitu a rozvoj jemné motoriky.


S využitím pěnového polyetylénu české výroby jsou vytvořena čísla, která jsou nejen bezpečná pro děti, ale také praktická a snadno manipulovatelná. Díky jejich tabulkovému designu je můžete jednoduše vytáhnout a znovu vložit, což z nich činí ideální nástroj pro výuku matematiky od jednoduchých příkladů po rozpoznávání čísel a znamének.


Pěnová čísla ale nemusí být pouze o matematice. Jsou také cennou pomůckou pro práci s dětmi s specifickými poruchami učení, kde se nejenom učí, ale také rozvíjejí své schopnosti jemné motoriky. Jsou vhodná pro školy, školky i pro domácí výuku, nabízejí neomezené možnosti cvičení a zábavy. Navíc díky bezpečnému materiálu české výroby, můžete mít klid v duši, že se děti učí s kvalitními produkty. Přineste do světa vzdělávání a zábavy nový rozměr s pěnovými čísly, která nejenom učí, ale také baví a rozvíjejí.


 • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
 • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky


Vhodné pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a rozvoj jemné motoriky dětí.

Vhodné pro:

 • školy a školky pro výuku
 • zábavnou výuka doma
 • psychologické poradny
 • práci s dětmi se specifickými poruchami učení

Vlastnosti:

 • sada obsahuje: 15 ks tabulek s číslicemi
 • zábavná výuka matematických příkladů
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby
 • vhodné pro děti od 36 měsíců

  Vyrobeno v České republice.

   Vhodné pro děti od 3 let.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. 


Upozornění:

Změna barev je vyhrazena. Barvy na uvedených fotografiích jsou pouze ilustrativní, mohou se pro jednotlivá písmenka lišit.

Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: