Pěnová ABECEDA

PH-400-14-0001*

Nový produkt

Pěnová abeceda je inovativní vzdělávací pomůcku pro děti, která spojuje zábavu s učením abecedy, hraním se slovy a rozvojem jemné motoriky. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

519 Kč s DPH

Všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Parametry

Výška9,5 cm
Tloušťka1 cm

Více informací

Když přichází na vzdělávání našich nejmenších, je klíčové spojit učení s radostí a zábavou. A právě to je základní myšlenkou za vznikem PĚNOVÉ ABECEDYinovativního vzdělávacího pomůcky, která přináší do světa dětského učení nový rozměr.


Zakládáme si na pochopení potřeb malých dětí, a proto jsme vytvořili písmenka o výšce zhruba 9,5 cm a tloušťce 1 cm, která jsou navržena tak, aby se dětem dobře držela. To je zásadní, protože děti se učí nejlépe prostřednictvím hry a dotyku. S touto pěnovou abecedou se děti nejen učí, ale také si hrají, skládají slova a objevují fascinující svět abecedy.


Jedním z klíčových prvků je její univerzálnost. Písmenka nejsou jenom prostředkem k učení abecedy, ale mohou být také využita k různým hrám se slovy nebo dokonce k hraní ve vodě. Ano, tato písmenka jsou vhodná i pro hrátky ve vaně. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, nesaje vodu, a tak perfektně plavou na hladině, což z nich činí ideální společníky pro koupání. Písmenka jsou cenným nástrojem pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení, jako je dysgrafie a dyslexie. Díky nim se děti učí nejenom abecedě, ale zároveň rozvíjejí svou jemnou motoriku, což je zásadní pro jejich další rozvoj.


Různé barvy písmenek nabízejí nekonečné možnosti. Kromě učení písmen mohou děti poznávat různé barvy a učit se je kombinovat. Například, když skládají slovo "Máma", mohou použít žlutou barvičku pro písmeno "M". Tímto způsobem se učí nejenom abecedě a barvám, ale také rozvíjejí svou kreativitu a fantazii. Pěnová abeceda není jenom pomůcka pro učení, je to průvodce do světa zábavy, hry a objevů.


 • ideální do školky, školy, školních družiny, dětských center nebo dětských koutků
 • zdravotně nezávadná a bezpečná i pro alergiky


.
Vhodné pro práci s dětmi se specifickými poruchami učení a při reedukaci dysgrafie a dyslexie. Rozvíjí u dětí jemnou motoriku.


Vhodné do:

 • školy a školky pro výuku písmen, slabik a slov
 • zábavná výuka na doma
 • psychologické poradny
 • práci s dětmi se specifickými poruchami učení
 • reedukaci dysgrafie a dyslexie


Vlastnosti:

 • sada obsahuje: 26 písmenek, 4 háčky, 4 čárky, 1 kroužek
 • měkký, lehký a velice pevný materiál
 • omyvatelný
 • materiál nesaje vodu
 • zdravotně nezávadný materiál české výroby
 • vhodné pro děti od 36 měsíců
 • výška písmen: 9,5 cm
 • tloušťka: 1 cm

  Vyrobeno v České republice.


Proč výrobky z VYLENU®?

Tento český výrobce se specializuje na pěnový materiál již přes 20 let. Výrobky nejen vyrábí, ale sami je navrhují s cílem proměnit dětské pokoje v království plné zábavy a kreativity. Milují minimalistický design a všechny produkty jsou navrženy s ohledem na udržitelnost. Každá deska VYLEN® je vyráběna s láskou a pečlivostí ve Žďáře nad Sázavou. Nabízeny jsou v různých tloušťkách, rozměrech a barvách, a to z vysoce lehčeného síťovaného polyetylénu, plastomeru a EVA. Tyto polotuhé lehčené plastické hmoty mají nejen skvělé fyzikálně-chemické vlastnosti, ale také vynikající tepelnou izolaci a dlouhou životnost. S Vylenem získáte nejen kvalitní produkt, ale také kousek domova, který vám přinese radost a pohodlí. S Vylenem proměníte svět okolo sebe a užijete si každý moment s díky těmto produktům.

Dle Vašeho přání potiskneme výrobek z VYLENU logem Vaší firmy nebo do něj logo vytlačíme. Upozornění:

Změna barev je vyhrazena. Barvy na uvedených fotografiích jsou pouze ilustrativní, mohou se pro jednotlivá písmenka lišit.


Příslušenství

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: