Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Montované

Montované školní žákovské sestavy jednomístné, výškově nastavitelné se liší od celosvařovaných tím, že jednotlivé dílce konstrukce lavice jsou spojeny šrouby. Lavice Vám přijdou v demontovaném stavu, sestavy montované se tímto stávají dostupnější variantou, protože část ceny každé školní sestavy tvoří také dopravné, které Vám účtujeme pouze v symbolické výši. V balíku Vám vždy přijdou 2 nohy s podpěrou desky, deska a další podpěrný dílec, který zamezuje průhybu desky. Konstrukce školních montovaných lavic je po smontování velice stabilní právě díky veškerým podpěrným prvkům. Židle jsou vždy celosvařené, přijdou Vám tedy v celku. Po pravé straně u každého produktu si můžete v konfigurátoru zvolit barvu desky, konstrukce, kluzáků, velikost školní lavice a židle a mnoho dalšího. Montované školní sestavy Vám dodáme s šedou deskou bez příplatku. Třída tak bude působit moderněji a vzdušněji. Sedáky a opěráky židlí jsou vyrobené z přírodní bukové překližky.

Montované Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
 • 3 625 Kč 3 - 6 týdnů

  Jednomístná školní žákovská sestava lavice a jedné židle HUBERT s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v mnoha dezénech bez příplatku. Konstrukce montovaná, dodávaná v demontu - montáž v případě zájmu zajistíme.

  3 625 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 3 499 Kč 3 - 6 týdnů

  Jednomístná školní žákovská sestava složená z lavice a jedné židle VŠEMIL s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v mnoha dezénech bez příplatku. Konstrukce montovaná, dodávaná v demontu - montáž v případě zájmu zajistíme.

  3 499 Kč
  3 - 6 týdnů
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek