Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Svařované

Svařované dvoumístné školní lavice s pevnou velikostí se liší od montovaných žákovských lavic tím, že je celá konstrukce svařená, neobsahuje tedy žádné díly, které by byly sešroubované. Sváry školních lavic jsou na citlivých místech zesíleny tak, aby nedocházelo k prasknutí či poškození. Svařované školní lavice jsou Vám jistě dobře známé. Tyto školní žákovské lavice Vám přivezeme v celku. Po pravé straně u každého produktu si můžete v konfigurátoru zvolit barvu desky, konstrukce, kluzáků, velikost školní lavice a mnoho dalšího.

Svařované Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
 • 2 995 Kč 4-6 týdnů

  Lavice pro dospělé o rozměru 150x60 cm, pevná, svařovaná, jäklová konstrukce a deska o tl. 18 mm. Po pravé straně si můžete navolit barvu konstrukce, dekor desky, masivní bukovou desku a další příslušenství. Židle k lavicím naleznete ZDE

  2 995 Kč
  4-6 týdnů
 • 2 455 Kč 3 - 6 týdnů
  Akce!

  Dvoumístná školní žákovská lavice OTTO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 455 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 455 Kč 3 - 6 týdnů
  Akce!

  Dvoumístná školní žákovská lavice HUBERT s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 455 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 595 Kč 3 - 6 týdnů
  Akce!

  Dvoumístná školní žákovská lavice TRAMO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu a s trubkovou konstrukcí. Jiný dekor desky si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 595 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 455 Kč 3-4 týdny
  Akce!

  Dvoumístná školní žákovská lavice YGNÁC s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 455 Kč
  3-4 týdny
 • 2 850 Kč 3 - 6 týdnů

  Dvoumístná školní žákovská lavice PERFO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 850 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 3 876 Kč 6-8 týdnů

  Sklopný stůl do školní učebny, který v případě potřeby jedním tahem sklopíte a uskladníte do rohu učebny. Tato sklopná žákovská lavice je vhodná především do učeben, ve kterých je čas od času potřeba větší prostor nebo určitá variabilita. Tento stůl vyrábíme také s masivní bukovou deskou.

  3 876 Kč
  6-8 týdnů
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek