Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Svařované

Svařované jednomístné školní lavice pevné velikosti se liší od montovaných žákovských lavic tím, že je celá konstrukce svařená, neobsahuje tedy žádné díly, které by byly sešroubované. Sváry školních lavic jsou na citlivých místech zesíleny tak, aby nedocházelo k prasknutí či poškození. Svařované školní lavice jsou Vám jistě dobře známé. Tyto školní žákovské lavice Vám přivezeme v celku. Po pravé straně u každého produktu si můžete v konfigurátoru zvolit barvu desky, konstrukce, kluzáků, velikost školní lavice a mnoho dalšího.

Svařované Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • 2 075 Kč 3-4 týdny
  Akce!

  Jednomístná školní žákovská lavice YGNÁC pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 075 Kč
  3-4 týdny
 • 1 995 Kč 3 - 6 týdnů

  Jednomístná školní žákovská lavice TRAMO s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu a trubkovou konstrukcí. Po pravé straně v konfigurátoru produktu si můžete zvolit jiný dekor desky a další příslušenství.

  1 995 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 075 Kč 3 - 6 týdnů
  Akce!

  Jednomístná školní žákovská lavice HUBERT pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 075 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 075 Kč 3 - 6 týdnů
  Akce!

  Jednomístná školní žákovská lavice OTTO pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 075 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 495 Kč 3 - 6 týdnů

  Jednomístná školní žákovská lavice PERFO pevná s pracovní plochou vyrobenou z laminované dřevotřískové desky v přírodním bukovém dezénu. Jiný dekor desky nebo desku z masivního dřeva si můžete zvolit po pravé straně v konfigurátoru produktu.

  2 495 Kč
  3 - 6 týdnů
 • 2 395 Kč 4-6 týdnů

  Lavice pro dospělé jednomístná o rozměru 80x50 cm, pevná, svařovaná, jäklová konstrukce a deska o tl. 18 mm. Po pravé straně si můžete navolit barvu konstrukce, dekor desky, desku z masivní bukové spárovky a další příslušenství. Židle k lavicím naleznete ZDE

  2 395 Kč
  4-6 týdnů
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek