Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Montované

Montované školní žákovské lavice jednomístné, výškově nastavitelné se liší od celosvařovaných tím, že jednotlivé dílce konstrukce jsou spojeny šrouby. Lavice Vám přijdou v demontovaném stavu, lavice montované se tímto stávají dostupnější variantou, protože část ceny každé školní lavice tvoří také dopravné, které Vám účtujeme pouze v symbolické výši. V balíku Vám vždy přijdou 2 nohy s podpěrou desky, deska a další podpěrný dílec, který zamezuje průhybu desky. Konstrukce školních montovaných lavic je po smontování velice stabilní právě díky veškerým podpěrným prvkům. Po pravé straně u každého produktu si můžete v konfigurátoru zvolit barvu desky, konstrukce, kluzáků, velikost školní lavice a mnoho dalšího. Montované školní lavice Vám dodáme s šedou deskou bez příplatku. Třída tak bude působit moderněji a vzdušněji.

Montované Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek