Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Náhradní desky školních lavic

Nic netrvá věčně a kov je pevnější než lamino. Těmito dvěma truismy je možné uvést kategorii náhradních desek ke školním žákovským lavicím. Protože konstrukce našich školních lavic jsou vyráběny opravdu bytelně, může se snadno stát, že vydrží déle než desky. V tomto případě není vždy nutné obměňovat celé lavice, ale postačí výměna desek a konstr...

Nic netrvá věčně a kov je pevnější než lamino. Těmito dvěma truismy je možné uvést kategorii náhradních desek ke školním žákovským lavicím. Protože konstrukce našich školních lavic jsou vyráběny opravdu bytelně, může se snadno stát, že vydrží déle než desky. V tomto případě není vždy nutné obměňovat celé lavice, ale postačí výměna desek a konstrukce bude sloužit dalším generacím.

Zobrazit

Náhradní desky školních lavic V této kategorii není žádné zboží.