Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Stoly a stolky

Pracovní stoly, psací stoly, dětské stolky, rohové stoly a stůl Ergo jsme schopni vyrobit v opačném (zrcadlovém) provedení, než je znázorněno v nabídce. Všechny dětské stoly je možno doplnit výsuvnou deskou na počítačovou klávesnici. Stoly lze doplnit pojízdným nábytkem pod stůl a poličkami.

Všechny naše modely jsou velmi stabilní, ergonomické a...

Pracovní stoly, psací stoly, dětské stolky, rohové stoly a stůl Ergo jsme schopni vyrobit v opačném (zrcadlovém) provedení, než je znázorněno v nabídce. Všechny dětské stoly je možno doplnit výsuvnou deskou na počítačovou klávesnici. Stoly lze doplnit pojízdným nábytkem pod stůl a poličkami.

Všechny naše modely jsou velmi stabilní, ergonomické a bezpečné proti překlopení.

Zobrazit

Stoly a stolky Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek