Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Série Bořek

Dětský a studentský nábytek Bořek je maximálně praktický, s efektním designem a nenáročnou údržbou.
Představuje ideální volbu pro zařízení Vašeho interiéru, je robustní a stabilní s dlouhou životností. Nabízí dostatek úložných prostorů pro hračky, školní potřeby a oblečení pro děti. Nábytek vyrábíme z laminovaných dřevotřískových desek tl. 18 m...

Dětský a studentský nábytek Bořek je maximálně praktický, s efektním designem a nenáročnou údržbou.
Představuje ideální volbu pro zařízení Vašeho interiéru, je robustní a stabilní s dlouhou životností. Nabízí dostatek úložných prostorů pro hračky, školní potřeby a oblečení pro děti. Nábytek vyrábíme z laminovaných dřevotřískových desek tl. 18 mm vysoké kvality od renomovaných výrobců.

Zobrazit

Série Bořek Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek