Předškolní vzdělávání dvouletých

Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Předškolní vzdělávání dvouletých

Kategorie Vám nabízí přehled nábytku vhodného pro předškolní vzdělávání dvouletých dětí. V návaznosti na zákon č. 178/2016 Sb., ze dne 20. dubna 2016 Vám v této kategorii nabízíme nejen nábytek, ale také pomoc při aplikování změn do Vaší školky. V rámci těchto změn Vám pomůžeme se stavebními úpravami dle zákona a také s výběrem vhodného nábytku.

Kategorie Vám nabízí přehled nábytku vhodného pro předškolní vzdělávání dvouletých dětí. V návaznosti na zákon č. 178/2016 Sb., ze dne 20. dubna 2016 Vám v této kategorii nabízíme nejen nábytek, ale také pomoc při aplikování změn do Vaší školky. V rámci těchto změn Vám pomůžeme se stavebními úpravami dle zákona a také s výběrem vhodného nábytku.

Zobrazit

Předškolní vzdělávání dvouletých Počet produktů: 19

Podkategorie

  • Přebalovací pulty

    Přebalovací pulty vhodné pro použití v mateřských školách a jeslích. Přebalovací pulty obsahují skříňky pro uskladnění plen a jiných potřeb. Z bezpečnostních důvodů jsou výšky lemů 20 cm.

Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek