Užitečné informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Nalepovací tabule

Nemáte ve Vaší učebně dostatek prostoru pro velkou pylonovou tabuli, nebo Vám letos nevystačil přidělený rozpočet? Máme pro Vás skvělé řešení - NALEPOVACÍ TABULI od skolato.cz. Tabule jsou vyrobeny z kvalitního PVC. Jejich nalepení je velmi jednoduché a navíc jsou tabule snadno snímatelné. Můžete je nalepit na libovolný povrch a ozvláštnit tak v...

Nemáte ve Vaší učebně dostatek prostoru pro velkou pylonovou tabuli, nebo Vám letos nevystačil přidělený rozpočet? Máme pro Vás skvělé řešení - NALEPOVACÍ TABULI od skolato.cz. Tabule jsou vyrobeny z kvalitního PVC. Jejich nalepení je velmi jednoduché a navíc jsou tabule snadno snímatelné. Můžete je nalepit na libovolný povrch a ozvláštnit tak vybranou učebnu.

Zobrazit

Nalepovací tabule V této kategorii není žádné zboží.